Regie:
Zbyněk BrynychDrehbuch:
Karel ValteraKamera:
Jiří TarantíkMusik:
Ladislav ŠtaidlBesetzung:
Ilja Prachař, Jiří Adamíra, Regina Rázlová, Jan Přeučil, Vladimír Brabec, Jiří Kostka, Jiří Lábus, Antonín Hardt, Božena Böhmová, Jana Švandová (mehr)Besetzung
Ilja Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Jiří Adamíra
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Regina Rázlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kolya (1996)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Vladimír Brabec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jiří Kostka
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Božská Ema (1979)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Antonín Hardt
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Božena Böhmová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wut und Trauer (1969)
Ich springe über Pfützen (1970)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Jana Švandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ich springe über Pfützen (1970)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Vracenky (1990)
Helena Šimková-Malehová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Vrtkavý král (1974) (Fernsehfilm)
Volání rodu (1977)
Geschichten aus der Steinzeit - Die Siedlung der Raben (1977)
Vlastimil Fišar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Milan Riehs
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jiří Němeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Waterloo (1967) (Fernsehfilm)
Miroslav Zounar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
V zámku a podzámčí (1981) (Fernsehfilm)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Václav Stýblo
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Bratranec Pons (1973) (Fernsehfilm)
Stříbrný vítr (1954)
Jiří Bruder
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Bohumil Vávra
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Adelheid (1969)
Jaroslav Radimecký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Blutspuren (1969)
Soukromá vichřice (1967)
Karel Linc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Poločas štěstí (1984)
Nevěsta (1970)
Posel úsvitu (1950)