Regie:
Libor KodadDrehbuch:
Tomáš ChválaKamera:
Jakub ŠevčíkMusik:
Norbi KovácsBesetzung:
Jakub Prachař, Sara Sandeva, Miroslav Vladyka, Filip Kaňkovský, Norbert Lichý, Milan Šteindler, Petr Vaněk, Taťjana Medvecká, Erika Stárková (mehr)Staffel(2) / Folgen(16)
Besetzung
Vít Maštalíř
Beste Serien:
Život je hra (2018) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Michal Dalecký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Aleš Bílík
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
A Small Light (2023) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Tomáš Havlínek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Aneta Christovová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Regina Gabajová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Zoo (2022) (Serie)
Markéta Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Josef Láska
Tschechien
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Michal Gulyáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Libor Jeník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Klára Tomanová
Tschechien
Beste Serien:
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Jedna rodina (2022) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Miloslav Mejzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Marie Rezlerová
Beste Serien:
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Veronika Duchková
Beste Serien:
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Tomáš Kobr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (Serie)
Daniel Šváb
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Alena Štréblová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Petra Kubišová
Beste Serien:
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Lenka Zbranková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
První republika (2014) (Serie)