Musik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Jan Dolanský, Marek Němec, Kristýna Leichtová, Pavel Řezníček, Roman Zach, Igor Chmela, Ondřej Rychlý, Sára Rychlíková, Radúz Mácha, Annette Nesvadbová (mehr)Folgen(42)
-
Military feng-šuej (E31)
-
Boxuješ jak dalajláma (E32)
-
Malá holka (E33)
-
Apartmá s manželskou postelí (E34)
-
Na peřejích řeky Styx (E35)
-
Dárek (E36)
-
Bomba (E37)
-
Otcové a děti (E38)
-
Bažanti v mixéru (E39)
-
Tátové jsou potřeba (E40)
-
Tým (E41)
-
Čtyři z šesti (E42)
Besetzung
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Kristýna Leichtová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři tygři (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Sára Rychlíková
Tschechien
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Národní házená (2022) (Serie)
Radúz Mácha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Já, Mattoni (2016) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Annette Nesvadbová
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Libor Matouš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Lež na pláži (2024) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Beáta Hrnčiříková
Tschechien
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Tři tygři (2019) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Radek Melša
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Co ste hasiči (2021) (Serie)
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Kateřina Zapletalová
Tschechien
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Ondřej Kubina
Tschechien
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Lucie Ducháčková
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Zuzana Novotná
Tschechien
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Extraktoři (2023) (Serie)
Guru (2022) (Serie)
Amelie Pokorná
Tschechien
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Jiří Böhm
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Boot (2018) (Serie)
World on Fire (2019) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Petr Kolman
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)