Tschechien,
2024, 8 h
(Minutenlänge: 60 min)
Kamera:
Daniel AdamMusik:
Jiří HájekBesetzung:
Monika Hilmerová, Simona Zmrzlá, Martin Hofmann, Michal Suchánek, Patrik Děrgel, Martina Jindrová, Pavel Soukup, Pavel Řezníček, David Máj, Barbara Lukešová, Kristýna Badinková Nováková (mehr)Folgen(8)
-
Divoženka (S03E01)
-
Špatná parta (S03E02)
-
Dokud nás smrt nerozdělí (S03E03)
-
Zmizelá (S03E04)
-
Správná ženská (S03E05)
-
Rukojmí (S03E06)
-
Na okraji (S03E07)
-
V kruhu rodinném (S03E08)
Besetzung
Maxim Najbrt
Beste Serien:
Zákony vlka (2023) (Serie)
Odznak Vysočina (2022) (Serie)
Adam Ernest
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Ondřej Nosálek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Osada (2021) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Ondřej Bauer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tomáš Krutina
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Anna Schmidtmajerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Kája a Mat+Ema+Tika (2018) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Petr Jeništa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zuzana Čapková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Martina Babišová
Tschechien
Beste Serien:
Normal People (2020) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Carnival Row (2019) (Serie)
Ondřej Hampl
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Pod hladinou (2023) (Serie)
Jakub Hais
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Stříbrná paruka (2001) (Serie)
Zdeněk Velen
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Robert Hájek
Tschechoslowakei
Miroslav Chýle
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Monika Kobrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Radka Stupková
Tschechoslowakei
Tereza Blažková
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Táňa Malíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Guru (2022) (Serie)
Alena Štréblová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)