Regie:
Jitka BártůKamera:
David PloyharFolgen(4)
-
Kapitola první (E01)
-
Kapitola druhá (E02)
-
Kapitola třetí (E03)
-
Kapitola čtvrtá (E04)
Besetzung
Marek Lambora
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Markéta Plánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Lukáš Vaculík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Olga Želenská-Drápalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zákony vlka (2023) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Poslední oběť (2023) (Serie)
Pavla Vitázková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Prokop Zach
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Hana Kusnjerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Ivana Korolová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (Serie)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Kristýna Badinková Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Lenka Vlasáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Martin Sobotka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Petra Jungmanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Miloslav Mejzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Michaela Klenková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Ďáblova lest (2009) (Serie)