Musik:
David SolařBesetzung:
Jakub Štáfek, Alžbeta Ferencová, Tomas Sean Pšenička, Peter Nádasdi, Bořek Slezáček, Vilma Cibulková, Leona, Verica Nedeska, Xindl X, Vladimír Kobielský (mehr)Folgen(8)
-
Dobro došli (E01)
-
Povídka (E02)
-
Příliš mnoho kouzelníků (E03)
-
Spoluhráčky (E04)
-
Smím prosit? (E05)
-
Indiáni (E06)
-
Potápěči (E07)
-
Svatba plná nenávisti (E08)
Besetzung
Jan Plouhar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Zuzana Konečná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Prokurátorka (2023) (Serie)
Tomáš Petřík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Přemysl Boublík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Dagmar Zázvůrková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Matěj Nechvátal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případ Roubal (2021) (Serie)
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Lukáš Rous
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Monika Timková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyšehrad (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Kateřina Jirmanová Soukupová
Beste Serien:
Policie Hvar (2024) (Serie)
Daniel Kadlec
Beste Serien:
Život je hra (2018) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Tátové na tahu (2018) (Serie)
Roman Slovák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Michal Režný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Čas nádejí (2024) (Serie)
Antonio Šoposki
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Kristína Palonder Greppelová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Šťastná rybka (2022) (Serie)
Einstein (2023) (Serie)
Štěpán Tuček
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Případ Roubal (2021) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Braňo Mosný
Slowakei
Beste Serien:
Policie Hvar (2024) (Serie)
Sestričky (2018) (Serie)
Chatári (2022) (Serie)
Marta Kurčík-Potančoková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Prokurátorka (2023) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Miloslav Mejzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Táňa Malíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Guru (2022) (Serie)
Ivo Gogál
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)