Regie:
Jiří AdamecKamera:
Kristian HynekBesetzung:
Jan Šťastný, Radoslav Brzobohatý, Jana Hlaváčová, Emma Černá, Stanislav Zindulka, Jaroslava Obermaierová, Antonín Navrátil, Petr Kostka, Jiří Pomeje, Milena Dvorská, Soňa Novotná, Karel Roden (mehr)Folgen(13)
-
Epizoda 1 (E01)
-
Epizoda 2 (E02)
-
Epizoda 3 (E03)
-
Epizoda 4 (E04)
-
Epizoda 5 (E05)
-
Epizoda 6 (E06)
-
Epizoda 7 (E07)
-
Epizoda 8 (E08)
-
Epizoda 9 (E09)
-
Epizoda 10 (E10)
-
Epizoda 11 (E11)
-
Epizoda 12 (E12)
-
Epizoda 13 (E13)
Besetzung
Vilma Cibulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
Ladislav Křiváček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Pavel Zedníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
Zdeněk Buchvaldek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Moje srdcová sedma (1984) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Václav Sloup
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Václav Postránecký
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Tomáš Juřička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Milan Riehs
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Jiřina Jelenská
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Stanislav Fišer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Jiřina Jirásková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Dana Bartůňková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
František Hanus
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Václav Helšus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Miroslav Vladyka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Václav Knop
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Karel Augusta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Lída Roubíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)