Regie:
Ludvík RážaMusik:
Ladislav SimonBesetzung:
Jiří Máša, Radovan Lukavský, Radka Jandáčková, Zdena Hadrbolcová, Oldřich Vízner, Yvetta Kornová, Václav Kotva, Zuzana Bydžovská, Martin Růžek (mehr)Folgen(13)
-
Ohňostroj (E01)
-
Tajemství (E02)
-
Noc (E03)
-
Dopis (E04)
-
Pstruzi (E05)
-
Zkouška (E06)
-
Hledá se Bojar (E07)
-
Nádherné prázdniny (E08)
-
Narozeniny (E09)
-
Lovci (E10)
-
Rolničky (E11)
-
Vánoce (E12)
-
Loučení (E13)
Besetzung
Josef Brozman
Beste Serien:
Pan Tau (1971) (Serie)
My z konce světa (1975) (Serie)
Ladislav Křiváček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Václav Bouška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
My z konce světa (1975) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Vladimír Šmeral
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Rozsudek (1970) (Serie)
Jiří Pick
Tschechoslowakei
Beste Serien:
My z konce světa (1975) (Serie)
Stříbrná pila (1978) (Serie)
Hana Talpová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Vilém Besser
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ctná paní Lucie (1972) (Serie)
Adam a Eva (1984) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bedřich Prokoš
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Petr Haničinec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jája a Pája (1986) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Vlastimil Bedrna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Karolina Slunéčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Kamarádi (1969) (Serie)
Broučci (1966) (Serie)
Jiří Adamec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dlouhá míle (1989) (Serie)
My z konce světa (1975) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Vladimír Zoubek
Beste Serien:
My z konce světa (1975) (Serie)
Inženýrská odysea (1979) (Serie)
Okres na severu (1981) (Serie)
Jan Adam
Beste Serien:
My z konce světa (1975) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Ilona Kotrbatá
Beste Serien:
My z konce světa (1975) (Serie)
Rudolf Hrušínský ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Jan Kuželka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Jiřina Bílá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Hana Středová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři králové (1998) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)