Polen,
2002, 30 h 47 min
(Minutenlänge: 46–55 min)
Folgen(38)
-
Cena zdrowia (S04E01)
-
Niebezpieczna fascynacja (S04E02)
-
Sercowe rozterki (S04E03)
-
Ambulans w potrzasku (S04E04)
-
Pacjent w zalotach (S04E05)
-
Ostatnie słowo (S04E06)
-
Taneczny układ (S04E07)
-
Siódme przykazanie (S04E08)
-
Niebieska sukienka (S04E09)
-
Tragiczna pomyłka (S04E10)
-
Sądny dzień (S04E11)
-
Kłusownik (S04E12)
-
Uratujcie moją mamę (S04E13)
-
Kłopotliwa miłość (S04E14)
-
Sąsiedzka pomoc (S04E15)
-
Tajemnica Agnieszki (S04E16)
-
Lekarski debiut (S04E17)
-
Awaria (S04E18)
-
Ludzki weterynarz (S04E19)
-
Biała niedziela (S04E20)
-
Pierwsza miłość (S04E21)
-
Kawalerski wyskok (S04E22)
-
Rozwiane nadzieje (S04E23)
-
Wybuch (S04E24)
-
Śmiertelna diagnoza (S04E25)
-
Po drugiej stronie życia (S04E26)
-
Apetyt na wszystko (S04E27)
-
Rozpaczliwa oferta (S04E28)
-
Oskrzelowy song (S04E29)
-
Tajemniczy pasażer (S04E30)
Besetzung
Malgorzata Foremniak
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Sexify (2021) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Krzysztof Pieczynski
Polen
Beste Serien:
Belfer (2016) (Serie)
Occupied - Die Besatzung (2015) (Serie)
Król (2020) (Serie)
Henryk Niebudek
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Kruk (2018) (Serie)
Marta Zięba
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Warszawianka (2023) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Barbara Brylska
Polen
Beste Serien:
Admiral (2009) (Serie)
Przygody Pana Michała (1969) (Serie)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (Serie)
Bartosz Obuchowicz
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Chyłka - Oskarżenie (2021) (Serie)
Dariusz Jakubowski
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (Serie)
Wiedźmin (2002) (Serie)
Daria Trafankowska
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Jolanta Fraszynska
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Andrzej Zieliński
Polen
Beste Serien:
Wataha - Einsatz an der Grenze Europas (2014) (Serie)
Lekarze (2012) (Serie)
Naznaczony (2009) (Serie)
Katarzyna Bujakiewicz
Polen
Beste Serien:
Lekarze (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Cezary Kosinski
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Chyłka - Inwigilacja (2021) (Serie)
Klangor - Ein Mädchen verschwindet spurlos (2021) (Serie)
Pawel Wilczak
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Ultraviolet (2017) (Serie)
Edyta Jungowska
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Klan (1997) (Serie)
Ewa Skibinska
Polen
Beste Serien:
Dekalog (1989) (Serie)
Ślepnąc od świateł (2018) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Leon Niemczyk
Polen
Beste Serien:
Archiv des Todes (1980) (Serie)
Spellbinder (1995) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Zbigniew Lesień
Polen
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Maria Klejdysz
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Dziewczyna i chłopak (1977) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Grazyna Zielinska
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Belfer (2016) (Serie)
Kidnapping (2019) (Serie)
Marek Richter
Polen