Mitwirkende
Libor Bouček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 80 (2018) (Konzert) - Moderator
Královny popu na Karlštejně (2023) (Konzert) - Moderator
Nejslavnější české muzikály (2020) (Konzert) - Moderator
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Vojtěch Dyk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pro Martu (2022) (Konzert)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (Konzert)
Anděl Páně 2 (2016)
Jakub Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Jan Maxián
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Variácie slávy (1991) (Fernsehfilm)
Das Bett (1998)
Revival (2013)
František Soukup
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revival (2013)
Ondřej Havelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Ewa Farna
Tschechien
Beste Filme:
K poctě Davida Stypky (2023) (Konzert)
Orangentage (2019)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Tomáš Klus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kazimír a Karolína (2010) (Theateraufzeichnung)
Tajemství staré bambitky (2011) (Fernsehfilm)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Dara Rolins
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (Konzert)
Der falsche Prinz (1984)
Václav Neckář
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lerchen am Faden (1969)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Liebe nach Fahrplan (1966)
Luděk Sobota
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Pavel Kikinčuk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
S tvojí dcerou ne (1997) (Theateraufzeichnung)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
České století (2013) (Serie)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Ondřej Soukup
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům Na poříčí (1976)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Hana Zagorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (Konzert)
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Michal Malátný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mňága - Happy End (1996)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Petr Kolář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Josef Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)