Besetzung
Jan Lepšík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Hana Doulová-Krobotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Zdeňka Sajfertová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Gagman (1987) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Radka Fidlerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vzteklina (2018) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Jaroslava Brousková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Když se slunci nedaří (1995) (Serie)
Petr Jančařík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Jiří Havel
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Petr Pelzer
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Rudolf Jelínek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vladimír Škultéty
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Věra Janků
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Josef Loučím
Beste Serien:
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Radka Pavlovčinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Miracle Workers (2019) (Serie)
Kája a Mat+Ema+Tika (2018) (Serie)
Jan Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Písečná potvůrka (1985) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Mário Kubec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Jan Teplý ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Jitka Nerudová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Vladimír Kudla
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Chaloupka na vršku (2006) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Tomáš Krejčíř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Napoleon (2002) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Klára Doležalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (Serie)