Folgen(72)
-
Jsem naživu (S02E01)
-
Jsi moje tečka (S02E02)
-
Jen přes mou mrtvolu! (S02E03)
-
Koktejl naděje (S02E04)
-
Hledá se sestra (S02E05)
-
Život je byznys (S02E06)
-
Milosrdné lži (S02E07)
-
Krotitelka hadů (S02E08)
-
Nejsem kudlanka! (S02E09)
-
Dvacet minut lásky (S02E10)
-
Skvěle líbám i žehlím (S02E11)
-
Stěhovaví ptáci (S02E12)
-
Živá voda (S02E13)
-
Letíme! (S02E14)
-
Manželství není sranda (S02E15)
-
Kdy končí vášeň (S02E16)
-
Zatloukání (S02E17)
-
Přetahovaná (S02E18)
-
Den blbec (S02E19)
-
Konkurs na upírku (S02E20)
-
Oddechový čas (S02E21)
-
Už vám nevěřím (S02E22)
-
Pravidelná dávka nemocí (S02E23)
-
Instantní sex (S02E24)
-
Milenky jako první (S02E25)
-
Štrúdl na rozloučenou (S02E26)
-
Sedmé nebe (S02E27)
-
Dnes neordinujeme! (S02E28)
-
Budu čekat (S02E29)
-
S. O. S. (S02E30)
Besetzung
Marta Vítů
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Dagmar Zázvůrková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Ladislav Dvořák
Beste Serien:
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Marcela Nohýnková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Miroslav Žbirka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Redakce (2004) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Linda Rybová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Národní házená (2022) (Serie)
Barbora Šťastná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Petr Fejk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Eva Janoušková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Polda (2016) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Jana Břežková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Jolana Smyčková
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Die Elenden (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Hana Čížková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Ondřej Volejník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Chaloupka na vršku (2006) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Martin Zdráhala
Beste Serien:
To nevymyslíš! (2005) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Veronika Gajerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Aleš Jarý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Dáša Kouřilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)