Folgen(74)
-
Budu stavět dům (S07E01)
-
Dohnat a předehnat (S07E02)
-
Kdo je Radana? (S07E03)
-
Svatební dar (S07E04)
-
Aby byla psina (S07E05)
-
Božská Lucie (S07E06)
-
Ruská ruleta (S07E07)
-
Čistý svědomí (S07E08)
-
Zítra to bude v novinách (S07E09)
-
Kamenický doktor Uzel (S07E10)
-
Panák kyseliny (S07E11)
-
Černá hodinka (S07E12)
-
Pro dobrotu na žebrotu (S07E13)
-
Něžná je dobrá (S07E14)
-
Hledá se náhradník (S07E15)
-
Jelen s jelenem (S07E16)
-
Vernisáž skončila! (S07E17)
-
Prsa č. 5 (S07E18)
-
Když ne, tak ne (S07E19)
-
Třicet stříbrných (S07E20)
-
Svět úplně zblbnul (S07E21)
-
Láska ti sluší (S07E22)
-
Tradá! (S07E23)
-
Bylo nebylo (S07E24)
-
Nejsme na trhu (S07E25)
-
Aspoň neotěhotní (S07E26)
-
Všechno nebo nic (S07E27)
-
Chci mít jasno (S07E28)
-
Můžeš zhasnout? (S07E29)
-
Milenka rakovina (S07E30)
Besetzung
Milan Slepička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Jakub Stich
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Die Elenden (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Barbora Valentová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Ivo Kubečka
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Tomáš Racek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Radovan Snítil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Iva Hüttnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Rudolf Jelínek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tomáš Krejčíř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Napoleon (2002) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Zuzana Dřízhalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Kateřina Kleslová
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Anna Sedlačková
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Ivan Vodochodský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Marta Dřímal Ondráčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Hasičárna Telecí (2018) (Serie)
Jan Jakub Ryba
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Renata Rychlá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Veronika Svobodová
Beste Serien:
Rodinka (2011) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Dušan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)