Regie:
Eugen Sokolovský ml.Drehbuch:
Blanka BudínováKamera:
Pavel ŠindelářMusik:
Petr SkoumalBesetzung:
Miroslav Donutil, Stanislav Zindulka, Jaromír Dulava, Libor Baselides, Jaroslav Kuneš, Pavel Kunert, Aleš Jarý, Karel Mišurec, Rostislav Čtvrtlík, Zdeněk Černín, Erik Pardus, Daniel Dítě (mehr)Besetzung
Miroslav Donutil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Kuschelnester (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Stanislav Zindulka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Jaromír Dulava
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Černí baroni (1992)
Libor Baselides
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Pavel Kunert
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Koločava (2002) (Theateraufzeichnung)
Aleš Jarý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Karel Mišurec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Rostislav Čtvrtlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Otec neznámý aneb Cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka (2001) (Fernsehfilm)
Zdeněk Černín
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Erik Pardus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Daniel Dítě
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Kalamitäten (1980)
Bohumil Slezáček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Katharina und ihre Töchter (1970)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Tomáš Turek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Devadesátky (2022) (Serie)
Jiří Tomek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Ondřej Mikulášek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Škola žen (2007) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Ladislav Šamlot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Lumpacivagabundus (1970) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Bureš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dokonalá svatba (2010) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Karel Hegner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Pravda visí na vlásku (1991) (Fernsehfilm)