Folgen(39)
-
Stopařka (S08E01)
-
Kanasta (S08E02)
-
Inzerát (S08E03)
-
Kaliba (S08E04)
-
Spodky (S08E05)
-
Zavazadlo (S08E06)
-
Nápadník (S08E07)
-
Vlak (S08E08)
-
Neteř (S08E09)
-
Oběd (S08E10)
-
Deník (S08E11)
-
Logika (S08E12)
-
Zápalky (S08E13)
-
Zlatovláska (S08E14)
-
Záhada (S08E15)
-
Doktor (S08E16)
-
Jahody so šľahačkou (S08E17)
-
Králik na smotane (S08E18)
-
Zástava (S08E19)
-
Trafika (S08E20)
-
Lůžko (S08E21)
-
Brok (S08E22)
-
Rozhodčí (S08E23)
-
Filip (S08E24)
-
Drahý Karel Gott (S08E25)
-
Zlatá náušnice (S08E26)
-
Bunda (S08E27)
-
Panelák (S08E28)
-
Balík (S08E29)
-
Cement (S08E30)
Besetzung
Stanislav Šárský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Alexandra Gasnárková
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Martin Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Ďábel v Praze (1996) (Serie)
Josef Větrovec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Václav Kaňkovský
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Petr Haničinec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jája a Pája (1986) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Vilém Besser
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ctná paní Lucie (1972) (Serie)
Adam a Eva (1984) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ferdinand Krůta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Jana Šulcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Petr Skarke
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
František Paul
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Lukáš Bech
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Vladimír Salač
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Eva Klepáčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Boříkovy lapálie (1972) (Serie)
Monika Moore
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Jahody na stéble trávy (1984) (Serie)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Zuzana Bydžovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Milan Stehlík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zlá krev (1986) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)