Kamera:
Juraj Šajmovič, Ivan Koudelka, Václav Myslivec, Jiří Stöhr, Jaromír Zaoral, Pavol Horečný (mehr)Musik:
Milan SlimáčekBesetzung:
Vladimír Pospíšil, Naďa Konvalinková, Milan Pěkný, Lída Roubíková, Jiří Lábus, Renata Mašková, Milan Šimáček, Mirko Musil, Antonín Navrátil, Miriam Brochová, Alena Procházková (mehr)Folgen(30)
-
Jeskyně (S16E01)
-
Domek (S16E02)
-
Trenýrky (S16E03)
-
Brožurkový fantom (S16E04)
-
Experiment (S16E05)
-
Nepostradatelný (S16E06)
-
Profesor Popelnice (S16E07)
-
Straka (S16E08)
-
Vdova (S16E09)
-
Dirigent (S16E10)
-
Poezie (S16E11)
-
Bakalář (S16E12)
-
Fifikus (S16E13)
-
Telefón s pamäťami (S16E14)
-
Minipočítač (S16E15)
-
Kanonýr (S16E16)
-
Malá mozaika domácí hrůzy (S16E17)
-
Romance do růžova (S16E18)
-
Kachýnky (S16E19)
-
Proutkař (S16E20)
-
Poklad (S16E21)
-
Knihomoľ (S16E22)
-
Zlodej (S16E23)
-
Redukčák (S16E24)
-
Ako guľový blesk (S16E25)
-
Berko a kolektív (S16E26)
-
Dedo Bubák (S16E27)
-
Kanec (S16E28)
-
Koupelna (S16E29)
-
Angelika (S16E30)
Besetzung
Martin Kolár
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (Serie)
Pražský písničkář (1997) (Serie)
Kateřina Frýbová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
My z konce světa (1975) (Serie)
Das Kollier (1992) (Serie)
Miroslav Babuský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Michal Pešek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Josef Bláha
Jugoslawien
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Miloš Kirschner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (Serie)
Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka (1972) (Serie)
Hurvínek vzduchoplavcem (1997) (Serie)
Helena Štáchová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (Serie)
Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka (1972) (Serie)
Hurvínek vzduchoplavcem (1997) (Serie)
Jan Miller
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Počkej si na bílé štěstí (1987) (Serie)
Logaritmus lásky (1985) (Serie)
Miloš Hájek
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Jiří Dušek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Legenda o živých mrtvých (1971) (Serie)
Milan Holubář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Legenda o živých mrtvých (1971) (Serie)
Michal Ženíšek
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Ondřej Havelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Jiří Tomek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Jedno malé sídlisko (1978) (Serie)
Daniel Dítě
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Drahomíra Kočová
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Hříšní lidé města brněnského (1999) (Serie)
Ladislav Mrkvička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Karel Mišurec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hvězdičky (2018) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)