Regie:
Jiří BělkaKamera:
Vladimír OpletalMusik:
Jiří SvobodaBesetzung:
Oldřich Kaiser, Karel Hlušička, Věra Kubánková, Pavel Trávníček, Miloslav Krejsa, Jiří Adamíra, Jan Hrušínský, Libuše Šafránková, Lenka Skopalová, Naďa Konvalinková, Květa Fialová (mehr)Besetzung
Milan Klásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Bedřich Prokoš
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Otakar Brousek st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Svatopluk Beneš
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Jiří Havel
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Miroslav Středa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Plachý ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
František Horák
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Petřička (1976) (Fernsehfilm)
Jan Žižka (1955)
Zdeněk Řehoř
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Dnes naposled (1958)
Gustav Nezval
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (1972) (Theateraufzeichnung)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Emil Konečný
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (Theateraufzeichnung)
Eduard Žemla
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Cyrano z Bergeracu (1971) (Fernsehfilm)
Poslední koncert (1979) (Fernsehfilm)
Věra Budilová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Božena Riesnerová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Po rozvodu (1981) (Fernsehfilm)
Medailónek (1981) (Fernsehfilm)
Blanka Vikusová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saturnin (1994)
Břetislav a Jitka (1974) (Fernsehfilm)
Petřička (1976) (Fernsehfilm)
Věra Koktová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Daleká cesta (1948)
Jana Leichtová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Poslední koncert (1979) (Fernsehfilm)
Dopis psaný španělsky (1980) (Fernsehfilm)
Milena Dvorská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Heimat, süße Heimat (1985)
Es war einmal ein König (1954)
Martin Stropnický
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Alexej Pyško
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)