Regie:
Jaroslav BrabecKamera:
Petr KoblovskýMusik:
Jan JirásekBesetzung:
Josef Abrhám, Jana Hlaváčová, Lenka Vlasáková, Andrea Elsnerová, Zuzana Bydžovská, Vladimír Dlouhý, Jiří Langmajer, Richard Krajčo, Zuzana Vejvodová, Vlasta Chramostová, Josef Vinklář (mehr)Folgen(17)
-
Dům u moře (E01)
-
Bohatá úroda (E02)
-
Štrúdl (E03)
-
V mezích zákona (E04)
-
Mezinárodní zápas (E05)
-
Záchranáři (E06)
-
Kozy (E07)
-
Honza a Saša company (E08)
-
Čarodějnice (E09)
-
Výhodná nabídka (E10)
-
Rodinná oslava (E11)
-
Dědictví (E12)
-
Milionář (E13)
-
Nejdelší most světa (E14)
-
Návštěva (E15)
-
Vyrovnané účty (E16)
-
Louky naproti (E17)
Besetzung
Miroslav Hrabě
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Hana Seidlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Marie Spurná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Lenka Zahradnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Katerina Volochina
Sowjetunion
Beste Serien:
Hraběnky (2007) (Serie)
Josef Cisár
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Karel Beseda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Marian Mundok
Beste Serien:
Hraběnky (2007) (Serie)
Lina Wagnerová
Beste Serien:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Andrey Bestchastny
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Missing (2012) (Serie)
Evgeniy Vrublevskiy
Sowjetunion
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Luděk Hudec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hraběnky (2007) (Serie)
Simona Chytrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hraběnky (2007) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Policajti z předměstí (1999) (Serie)
Jan Unger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři králové (1998) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Children of Dune (2003) (Serie)
Helena Brabcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jana Gýrová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Karel Gult
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Pražský písničkář (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Jiřina Zemanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hraběnky (2007) (Serie)
Jana Kovalčiková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Klamstvo (2023) (Serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
1890 (2017) (Serie)