Regie:
Pavel VantuchDrehbuch:
Pavel Taussig, Gustav Oplustil, Radomír Šofr, Věra Šašková, Jaroslav Dudek, Ondřej Suchý (mehr)Kamera:
Jaromír NekudaMitwirkende
Jaromír Hanzlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Zdeněk Svěrák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dobytí severního pólu (2006) (Theateraufzeichnung)
Záskok (1997) (Theateraufzeichnung)
Dobytí severního pólu (1987) (Theateraufzeichnung)
Jiří Adamec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Mordversuch (1973)
Ich weiß, daß du der Mörder bist (1971)
Jiří Adamíra
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Jaroslava Adamová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Ivana Andrlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Prinz und der Abendstern (1978)
Podnájemníci (1976) (Fernsehfilm)
Studentská balada (1986) (Fernsehfilm)
Eliška Balzerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Můj báječný rozvod (2008) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Záhadná paní Savageová (1997) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Trampoty pana Humbla (1997) (Fernsehfilm)
Jiří Bednář
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Nebeští jezdci (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Vlastimil Bedrna
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Limonaden-Joe (1964)
Svatopluk Beneš
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Dagmar Bláhová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitler - Der Aufstieg des Bösen (2003) (Fernsehfilm)
Am a Ea (1977) (Theateraufzeichnung)
Hogo fogo Homolka (1970)
Yvetta Blanarovičová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (Fernsehfilm)
Pavel Bobek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Poslední motýl (1990)
Mahulena Bočanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Žena z Korinta (1986) (Fernsehfilm)
Jiřina Bohdalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Pohádky pod sněhem (1985)
Blanka Bohdanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ryba ve čtyřech (1987) (Fernsehfilm)
Romeo, Julia und die Finsternis (1959)
Jan Bonaventura
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme: