Besetzung
Michaela Hrbáčková
Beste Serien:
Aféry (2010) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Alexandra Palatinusová
Beste Serien:
Červené pásky (2020) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Susedia (2006) (Serie)
Andrej Anderko
Beste Serien:
Za sklom (2016) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Odsúdené (2009) (Serie)
Naďa Uličná
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Superhrdinovia (2014) (Serie)
V mene zákona (2009) (Serie)
Attila Bocsárszky
Tschechoslowakei
Beste Serien:
1890 (2017) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Keby bolo keby (2009) (Serie)
Dáša Rúfusová-Mojžišová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (Serie)
Okná dokorán (1986) (Serie)
Štefan Richtárech
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Mária Breinerová-Mačáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Robo Laurinec
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ivana Kuxová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Klamstvo (2023) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Einstein (2023) (Serie)
Daniela Pribullová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Ľubomír Paulovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Marián Prevendarčík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Michal Monček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Materské znamienko (1985) (Serie)
Mária Jedľovská
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Alena Pajtinková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Doma na porádku (2012) (Serie)
Horná Dolná (2015) (Serie)
Kuchyňa (2018) (Serie)
Daniela Kuffelová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Milenky (2018) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Ivan Martinka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Mimi a Líza (2011) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Lucia Párnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Peter Rúfus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Sršne v úli (1985) (Serie)