Regie:
Oliver AndrásyMitwirkende:
Elena Vacvalová (Moderator), Oliver Andrásy (Moderator), Martina Kováčová, Boris Farkaš, Petr Novotný, Sväťo Malachovský, René Štúr (mehr)Mitwirkende
Elena Vacvalová (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Šest statečných (1999)
Hazard (1995)
Andílek na nervy (2015)
Oliver Andrásy (Moderator)
Tschechoslowakei
Boris Farkaš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (Fernsehfilm)
Portrét Doriana Graya (1987) (Fernsehfilm)
Výlet do mladosti (1982) (Fernsehfilm)
Petr Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Trhák (1980)
Cesta z města (2000)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Sväťo Malachovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Len tak prišli (2013) (Theateraufzeichnung)
Polooblačno (2014) (Theateraufzeichnung)
Invalid (2023)
René Štúr
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hra o láske (2011) (Theateraufzeichnung)
Len tak prišli (2013) (Theateraufzeichnung)
Jááánošííík po tristo rokoch (2016) (Theateraufzeichnung)
Jiřina Bohdalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Pohádky pod sněhem (1985)
Peter Nagy
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Dano Dangl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krajinka (2000)
Normálny cvok (1996) (Fernsehfilm)
TACHO (2010)
Luděk Sobota
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Vladimír Čech ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ein Tag für meine Liebe (1976)
Oběti a vrazi (2000)
Die Auferstehung (2001) (Fernsehfilm)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)
Zuzana Kronerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
František Nedvěd
Tschechoslowakei
Lukáš Latinák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Herec (2020) (Serie)
Občanský průkaz (2010)
Invalid (2023)
Marián Miezga
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Idiot (2017) (Theateraufzeichnung)
Tak zle, ako sa len dá (2023)
Vojtech (2015)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Halina Pawlowská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Moderator*in
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)