Musik:
Alexej CharvátMitwirkende:
Halina Pawlowská (Moderator), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marian Labuda, Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (mehr)Mitwirkende
Jana Krausová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zámek v Čechách (1993) (Fernsehfilm)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Tomorrow I'll Wake Up and Scald Myself with Tea (1977)
Eduard Krečmar
Protektorat Böhmen und Mähren
Barbara Lukešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačka v temném lese (1984)
Leoš Mareš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Všetko alebo nič (2017)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Juraj Mokrý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Anjel milosrdenstva (1993)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Muzikál (1993)
Ondřej Neff
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Choking Hazard (2004)
Oskar Petr
Tschechoslowakei
Jožo Ráž
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zlatý Slavík 1989 (1990) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (Konzert)
Jiří Schmitzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Heimat, süße Heimat (1985)
Das Wildschwein ist los (1983)
Petra Špalková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Šašek a královna (1985) (Theateraufzeichnung)
Kolya (1996)
Frühling im Herbst (2001)
Jiří Suchý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (Konzert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Andrea Verešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Prinz & ich (2004)
Perinbaba a dva svety (2023)
Špindl 2 (2019)
Petr Vichnar
Beste Filme:
Děti Nagana (2023)
Hany (2014)
Jakub Železný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Ztraceni v Mnichově (2015)
Stanislav Zindulka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jan Žáček
Tschechoslowakei
Yemi Akinyemi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zdeněk Bašný
Tschechoslowakei
Ondřej Gregor Brzobohatý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Zakázaný člověk (2009) (Fernsehfilm)