Mitwirkende:
Veronika Boleslavová (Moderator), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (mehr)Mitwirkende
Lukáš Příkazký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Filip Renč
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kolya (1996)
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Geraubtes Leben (1991)
Jan Hájek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Zlatá šedesátá (2015) (Theateraufzeichnung)
České století (2013) (Serie)
Libuše Švormová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Petr Kostka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Petra Bučková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zlatá šedesátá (2015) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
#annaismissing (2023)
Jakub Wehrenberg
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Báječná léta pod psa (1997)
Oběti (1999) (Serie)
In Stille gefangen (1996) (Fernsehfilm)
Aleš Háma
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Periferie (1996) (Fernsehfilm)
Vůně vanilky (2001) (Fernsehfilm)
Karel Janák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Můj vysvlečenej deník (2012)
Chyťte doktora (2007)
Erika Stárková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zátopek (2021)
Die sieben Raben (2015)
Klára Issová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Anne Frank (2001) (Fernsehfilm)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (Theateraufzeichnung)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Filip Čapka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Volha (2023) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Josef Kubáník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Harold a Maude (2011) (Theateraufzeichnung)
Hanele (1999)
Michal Horáček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Anděl Páně 2 (2016)
Prezident Blaník (2018)
Slávek Horák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Domácí péče (2015)
Živé terče (2019) (Serie)
Ondřej Kepka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Malý bílý koníček (1994)
Oběti (1999) (Serie)
Tetinka (1977) (Fernsehfilm)
Michal Prokop
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bílá paní (1965)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Sandra Černodrinská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (Theateraufzeichnung)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Václav Šanda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)