Regie:
Adam RezekKamera:
Jan MatiášekMitwirkende:
Vladimír Kořen (Moderator), Maroš Kramár (Moderator), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer (mehr)Mitwirkende
Tomáš Zástěra
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitler - Der Aufstieg des Bösen (2003) (Fernsehfilm)
Tomáš Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Leona Machálková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Šakalí léta (1993)
Michal Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Famílie (2010) (Theateraufzeichnung)
Petr Šmolka
Tschechoslowakei
Sámer Issa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Šťastná (2014)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Povodeň (2005) (Fernsehfilm)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (Fernsehfilm)
Blázni a děvčátka (1989)
Tomáš Matonoha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Wilde Bienen (2001)
Probudím se včera (2012)
Igor Bareš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Vlny (2024)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lenny Trčková
Tschechoslowakei
Petr Nasty Cerha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Aleš Valenta
Tschechoslowakei
Václav Kopta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (Konzert) - Moderator
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Pavel Zedníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Tichá bolest (1990)
Otakar Brousek ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Saša Rašilov nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Einzelgänger (2000)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Samota (2001) (Fernsehfilm)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Bára Munzarová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Martin Trnavský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Pravidla lži (2006)
Nevinné lži (2013) (Serie)