Regie:
Jozef BednárikMusik:
Michal DavidBesetzung
Monika Absolonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Malý princ (2018) (Theateraufzeichnung)
Leona Machálková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Šakalí léta (1993)
Zbyněk Fric
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oběti (1999) (Serie)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Vilém Čok
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Obraz Doriana Graye (2010) (Theateraufzeichnung)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Jiří Helekal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ženy v pokušení (2010)
Revival (2013)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Lešek Semelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Oidipus Tyranus (2011) (Theateraufzeichnung)
Juraj Bernáth ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Mona Lisa (2009) (Theateraufzeichnung)
Pavel Vítek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Protektor (2009)
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Jiří Krytinář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Ivan Vyskočil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Aleš Háma
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Periferie (1996) (Fernsehfilm)
Vůně vanilky (2001) (Fernsehfilm)
Zdeněk Izer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (Fernsehfilm)
Petr Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Trhák (1980)
Cesta z města (2000)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Jan Kuželka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Jakub Wehrenberg
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Báječná léta pod psa (1997)
Oběti (1999) (Serie)
In Stille gefangen (1996) (Fernsehfilm)
Petra Janů
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Galileo (2007) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Zuzana Norisová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sláva (2016) (Theateraufzeichnung)
Rebelové (2001)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)