Kamera:
Viktor SmutnýMusik:
Support LesbiensBesetzung:
Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, David Matásek, Soňa Norisová, Jan Smaha, Miroslav Šimůnek, Tomáš Cejnar, Monika Sailerová, Daniel Řehoř, Jiří Pecinovský (mehr)Folgen(13)
-
Adam zpíval Radce (S01E01)
-
Porod v přímém přenosu (S01E02)
-
Ty už jsi vdaná? (S01E03)
-
Jak tě mám uspokojit? (S01E04)
-
Musím tě svést? (S01E05)
-
Druhý pokus na lásku (S01E06)
-
Čí je to dítě? (S01E07)
-
Rande naslepo (S01E08)
-
Adam se dvěma ženami (S01E09)
-
Překvapení (S01E10)
-
Chci žít jinak (S01E11)
-
Chci ještě šanci (S01E12)
-
Chci jen tebe (S01E13)
Besetzung
Daniel Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Miroslav Kudela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Tomáš Havlík
Beste Serien:
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Živé terče (2019) (Serie)
Dokoláč (2000) (Serie)
Claudia Vašeková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A Small Light (2023) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (Serie)
Irena Máchová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Lukáš Jurek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Totems (2022) (Serie)
Dokonalý svět (2010) (Serie)
Václav Legner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Eva Leimbergerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Daniel Duchoň
Beste Serien:
Přešlapy (2009) (Serie)
Stanislava Bartošová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Fantom operety (1970) (Serie)
Kateřina Vlčková
Beste Serien:
Přešlapy (2009) (Serie)
Cesty domů (2010) (Serie)
Michaela Pecháčková
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Radek Koula
Tschechoslowakei
Lucie Hospodářová
Beste Serien:
Přešlapy (2009) (Serie)
Teresa Branna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Lumír Olšovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Jan Cina
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Igor Orozovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Živé terče (2019) (Serie)
Anna Kulovaná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)