Vyprávěj - Série 4 (2012) (Staffel)
Drehbuch:
Rudolf MerknerKamera:
Martin SchinabekMusik:
David SolařBesetzung:
Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Nina Divíšková, Hana Vagnerová, Lucie Šteflová, Jaromír Nosek, Betka Stanková, Ondřej Veselý, Eliška Křenková (mehr)Besetzung
Radoslav Brzobohatý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie) - Erzähler
Zuzana Čapková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Pavel Trávníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Milan Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Komediograf (2003) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Olga Lounová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Obchoďák (2012) (Serie)
Johana Munzarová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Marie Durnová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Michal Necpál
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Filip Antonio
Tschechien
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jordan Haj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Extraktoři (2023) (Serie)
Vuk Čelebić
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Veronika Arichteva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Lenka Ouhrabková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Znamení koně (2011) (Serie)
Heda Pacnerová
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ladislav Dušek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Karel Hudec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Martin Učík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)