Regie:
Alois MüllerKamera:
Jaromír ZaoralMusik:
Jindřich BrabecBesetzung:
Josef Novák-Wajda, Jiří Sedláček, Jiří Sovák, Alois Švehlík, Svatopluk Beneš, František Řehák, Oldřich Navrátil, Svatopluk Matyáš, Kateřina Seidlová-Hrušková, Jana Postlerová, Jan Fišar (mehr)Folgen(3)
Besetzung
Josef Novák-Wajda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nanebevstoupení L. L. (1994) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Advokát ex offo (1988) (Serie)
Jiří Sedláček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Tři tygři (2019) (Serie)
U nás doma (1988) (Serie)
Jiří Sovák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Alois Švehlík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Svatopluk Beneš
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
František Řehák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svatopluk Matyáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ctná paní Lucie (1972) (Serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
Kateřina Seidlová-Hrušková
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Jana Postlerová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jan Fišar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Milan Šulc
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Vladimír Čapka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jan Filip
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Země úsměvů a snů (1970) (Serie)
Veronika Forejtová
Deutsches Reich
Beste Serien:
Arrowsmith (1997) (Serie)
Tybys (1979) (Serie)
Strážce duší (2005) (Serie)
Pavel Handl
Beste Serien:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
U nás doma (1988) (Serie)
Stanislav Malý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Haldy (1973) (Serie)
Drahomír Ožana
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Arrowsmith (1997) (Serie)
Stavy rachotí (1983) (Serie)
Příběhy všedního dne (1982) (Serie)
Michaela Doležalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Docent (2023) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Hana Lančíková
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Stavy rachotí (1983) (Serie)