Mitwirkende
Simona Postlerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Zámek v Čechách (1993) (Fernsehfilm)
Alois Švehlík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Černí baroni (1992)
Yvonne Přenosilová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (Konzert)
Dita Saxová (1967)
Veronika Gajerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Habermanns Mühle (2010)
I ve smrti sami (2004) (Fernsehfilm)
Nela Boudová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kolya (1996)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Der Bastard muss sterben (1998)
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Kamila Špráchalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Třináctery hodiny (1990) (Fernsehfilm)
Ilona Svobodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Pavel Soukup
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
Zatmění všech sluncí (1987) (Fernsehfilm)
Anatomie zrady (2020) (Fernsehfilm)
Dana Syslová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Yvetta Simonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Markéta Konvičková
Tschechien
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (Konzert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (Konzert)
Luba Skořepová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Květa Fialová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Alena Vránová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Die stolze Prinzessin (1952)
Hana Hegerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Hoffnung (1963)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Miloslav Mejzlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Bastard muss sterben (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Taťjana Medvecká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (Theateraufzeichnung)
Daniel Bambas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Die Königin und der Leibarzt (2012)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)