Familie / Fantasy
Polen,
(2003–2008), 4 h 25 min
(Minutenlänge: 25–29 min)
Regie:
Andrzej MaleszkaDrehbuch:
Andrzej MaleszkaMusik:
Krzesimir DębskiBesetzung:
Wojciech Molski, Zuzanna Gulczyńska, Maria Peszek, Artur Dziurman, Janusz Michalowski, Andrzej Dołecki, Magdalena Kizinkiewicz, Krystyna Rutkowska-Ulewicz, Filip Langa, Jacek Adamczewski (mehr)Folgen(10)
-
Drewniany pies (E01)
-
Kostka (E02)
-
Kredka (E03)
-
Berło (E04)
-
Bracia (E05)
-
Para (E06)
-
Połykacze książek (E07)
-
Czerwone krzesło (E08)
-
Wędrówka (E09)
-
Przemiana (E10)
Besetzung
Agnieszka Sztuk
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Katarzyna Skolimowska
Polen
Beste Serien:
Alternatywy 4 (1983) (Serie)
Janosik (1973) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Tadeusz Wojtych
Frankreich
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Andrzej Szopa
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Anna Karenina (2000) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Marta Furmaniak
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Jakub Mikołajewski
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Maria Borowska-Gasik
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Robert Wabich
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Belfer (2016) (Serie)
Wataha - Einsatz an der Grenze Europas (2014) (Serie)
Marcin Czarnik
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
The Witcher (2019) (Serie)
1983 (2018) (Serie)
Grzegorz Kućma
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Renata Gocławska
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Katarzyna Kaźmierczak
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Krzysztof Matuszewski
Beste Serien:
Skazana (2021) (Serie)
Hochwasser (2022) (Serie)
Wiedźmin (2002) (Serie)
Michał Białołęcki
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Stanisław Dominiak
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Dariusz Szymaniak
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Mateusz Bujak
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Łukasz Dymowski
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Anna Śleżyńska
Beste Serien:
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Kamil Grenda
Beste Serien:
Rodzinka.pl (2011) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)