Regie:
Pavel JandourekMusik:
Albert ČernýBesetzung:
Ondřej Malý, Tomáš Materna, Dagmar Křížová, Tereza Beranová, Tomáš Váhala, Lucie Šteflová, Vanda Chaloupková, Tomáš Hlaváček, Adriana Neubauerová (mehr)Folgen(7)
-
Svět jako prkno (E01)
-
Zuřivá reportérka (E02)
-
Školní kapela (E03)
-
Na útěku (E04)
-
Lyžák (E05)
-
Ples (E06)
-
Byla to soda (E07)
Besetzung
Petra Hřebíčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Zuzana Mauréry
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Luděk Jelen
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (Serie)
Viktor Skála
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kosmix (2020) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Martin Štěrba
Beste Serien:
4teens (2011) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Tereza Šefrnová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Renáta Klemensová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Doktor Martin (2015) (Serie)
Strážce duší (2005) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Petr Sýkora
Beste Serien:
Pan Tau (1971) (Serie)
Liga mužské moudrosti (2021) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Simona Peková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Lenka Kubálková
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Tomáš Dastlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Marek Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Vetřelci a lovci (2009) (Serie)
Barbora Obozněnková
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Kryštof Hádek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Marie Ludvíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jiří Sedláček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Tři tygři (2019) (Serie)
U nás doma (1988) (Serie)
Vladislav Georgiev
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Lenka Vopelková
Beste Serien:
4teens (2011) (Serie)
Veronika Nouzová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)