Mitwirkende:
Zbigniew Czendlik (Moderator), Pavel Klinecký (Moderator), Martina Viktorie Kopecká (Moderator), Tomáš Töpfer, Jiří Strach, Lucie Bílá (mehr)Mitwirkende
Zbigniew Czendlik (Moderator)
Polen
Beste Filme:
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Der Fotograf (2015)
Gump - jsme dvojka (2024)
Pavel Klinecký (Moderator)
Tomáš Töpfer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Kurzgeschnitten (1980)
Jiří Strach
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Lotrando und die schöne Zubejda (1996)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Lucie Výborná
Tschechoslowakei
Ladislav Špaček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prezident Blaník (2018)
Odcházení (2011)
Petr Janda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (Videokompilation)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Jaromír Štětina
Protektorat Böhmen und Mähren
Otakáro Maria Schmidt
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mlýny (1994) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kouř (1990)
Jan Pokorný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kanárek (1999)
V žáru královské lásky (1990)
Pavlína Wolfová
Tschechoslowakei
Stanislav Motl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Minulost (1998)
Tomio Okamura
Japan
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Jan Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Geheimnis der stählernen Stadt (1978)
Warum? (1987)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Václav Moravec
Tschechoslowakei
Pavel Anděl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Studentská balada (1986) (Fernsehfilm)
Volná noha (1989)
Vaterland (1994) (Fernsehfilm)
Emanuele Ridi
Italien