Mitwirkende
Pavlína Kafková
Beste Filme:
Doktor Faustus (2016) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Simona Prasková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Konec starých časů (1989)
České století (2013) (Serie)
Promlčeno (2022)
Renáta Názlerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Orest z rodu čarodejníkov (2010) (Fernsehfilm)
Jaroslav Mendel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Uprising - Der Aufstand (2001) (Fernsehfilm)
Muž, který stál v cestě (2023)
Die Besucher - Sturm auf die Bastille (2016)
Josef Mádle
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Byooti insaideu (2015)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
V zajetí sítě (2019) (Studentenfilm)
Ondřej Lechnýř
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Audience u královny (2021) (Theateraufzeichnung)
Na druhý pohled (2014) (Fernsehfilm)
Lenka Vacvalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Move On (2012)
Der Mittsommerkranz (2015) (Fernsehfilm)
Zejtra napořád (2014)
Anna Polcarová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Fotograf (2015)
Odpad město smrt (2012)
Nepravděpodobná romance (2013)
Karolína Hrůzová - Hlaváčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Slunečná (2020) (Serie)
Štěpán Vlček
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Mordkommission Berlin 1 (2015) (Fernsehfilm)
Die Puppenspieler - Aus dem Feuer (2017) (Fernsehfilm)
Daniel Dítě
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Kalamitäten (1980)
Anita Ešpandrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Kvarteto (2017)
Die Ketzerbraut (2017) (Fernsehfilm)
Tereza Blažková
Tschechien
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Petra Ben Messaoud
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Ich werde nicht schweigen (2017) (Fernsehfilm)
Vysoká hra (2020) (Fernsehfilm)
Jan Kubka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nackt unter Wölfen (2015) (Fernsehfilm)
Die Himmelsleiter (2015) (Fernsehfilm)
Die Puppenspieler - Aus dem Feuer (2017) (Fernsehfilm)
Lola Hrabovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Na druhý pohled (2014) (Fernsehfilm)
Červený kapitán (2016)
Josef Vocásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jak se moří revizoři (2018)
Milan Malinovský
Tschechoslowakei
Marek Dobeš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Tannbach (2015) (Serie)
Mission: Impossible 4 - Phantom Protokoll (2011)