Staffel(2) / Folgen(13)
Besetzung
Aňa Geislerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Roman Luknár
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Hniezdo (2020) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Vojtěch Dyk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Terapie (2011) (Serie)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Tatiana Dyková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jitka Čvančarová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Matěj Ruppert
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Boris Hybner
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jiří Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Ondřej Malý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Michal Dlouhý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lukáš Vaculík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Simona Babčáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Ester Geislerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Nela Boudová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Petra Hřebíčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Martin Hofmann
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)