Regie:
Michael ČechDrehbuch:
Libor BoučekMitwirkende:
Libor Bouček (Moderator), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová (mehr)Mitwirkende
Markéta Konvičková
Tschechien
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (Konzert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (Konzert)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Dáda Patrasová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Čertův švagr (1984) (Fernsehfilm)
Miroslav Šimůnek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
James Bond - Casino Royale (2006)
Tristan & Isolde (2006)
Boží pole s. r. o. (2006) (Fernsehfilm)
Monika Leová
Tschechoslowakei
Pavlína Mourková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Ladislav Hampl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Jakub Štáfek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Aneta Vignerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Verrat von München (2016)
Jak se moří revizoři (2018)
Boris Hybner
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Veronika Petrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Die sieben Raben (2015)
Jaroslav Svěcený
Tschechoslowakei
Daniel Rous
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Andrea Kalivodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Listopad (2014)
Ivan Vodochodský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tajemství (2007) (Theateraufzeichnung)
Die Königin und der Leibarzt (2012)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Tereza Bebarová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Richard Nedvěd
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Probudím se včera (2012)
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (Theateraufzeichnung)
Komici s.r.o. The Tour (2016)