Případy 1. oddělení - Série 3 (2022) (Staffel)
Regie:
Peter BebjakMusik:
Juraj DobrakovBesetzung:
Ondřej Vetchý, Juraj Loj, Petr Stach, Filip Blažek, Barbora Bočková, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš, Sabina Remundová, Ondřej Malý, Bolek Polívka, Lucie Štěpánková, Petra Hřebíčková, Petr Kult (mehr)Besetzung
Ondřej Vetchý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Juraj Loj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Petr Stach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Chaloupka na vršku (2006) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Barbora Bočková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Miroslav Vladyka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Miroslav Hanuš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Sabina Remundová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Ondřej Malý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Bolek Polívka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Frankensteins Tante (1987) (Serie)
Lucie Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Petra Hřebíčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Petr Kult
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
Ljuba Krbová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Tomas Sean Pšenička
Irland
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Rostislav Trtík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Miroslav Chýle
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Josef Humpolec
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Případ Roubal (2021) (Serie)
Kamila Špráchalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Josef Chaloupka
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Modré stíny (2016) (Serie)
Případ pro exorcistu (2015) (Serie)