Musik:
Juraj DobrakovBesetzung:
Bolek Polívka, Ondřej Vetchý, Filip Blažek, Petr Stach, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš, Ondřej Malý, Petra Hřebíčková, Igor Bareš, Roman Štabrňák (mehr)Folgen(14)
-
Rozčtvrcená (S01E01)
-
Fantom z Jižáku (S01E02)
-
Doživotní chyba (S01E03)
-
Klíčový důkaz (S01E04)
-
Laborant (S01E05)
-
Nenávist (S01E06)
-
48 hodin (S01E07)
-
Policajt na odstřel (S01E08)
-
Totožnost (S01E09)
-
Sladký vyděrač (S01E10)
-
Hodinka k dobru (S01E11)
-
Důvod k zabití (S01E12)
-
Smrt novináře (S01E13)
-
Klubové barvy (S01E14)
Besetzung
Hana Seidlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Veronika Řeháková
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Petr Lněnička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Miroslav Sabadin
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Co by kdyby? (2018) (Serie)
Skvrna (2019) (Serie)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Andrej Polák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Renata Podlipská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Jiří Wohanka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Jiří Černý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Jan Plouhar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Martina Randová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Policajti z centra (2012) (Serie)
Milan Hloušek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Tomáš Kozák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Docent (2023) (Serie)
Jiří Čapka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Brigita Cmuntová
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Jarek Hylebrant
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Antonie Talacková Barešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Lukáš Melník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Markéta Tanner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)