Mitwirkende
Zdeněk Svěrák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dobytí severního pólu (2006) (Theateraufzeichnung)
Záskok (1997) (Theateraufzeichnung)
Dobytí severního pólu (1987) (Theateraufzeichnung)
František Filipovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Hugo Haas
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die weiße Krankheit (1937)
Mravnost nade vše (1937)
Ať žije nebožtík (1935)
Lil Adina
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
U pokladny stál... (1939)
Ducháček to zařídí (1938)
Kristian (1939)
Karel Lamač
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Ducháček to zařídí (1938)
Tomys abenteuerliche Brautfahrt (1922)
Vergiftetes Licht (1921)
Jindřich Plachta
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Weg in die Tiefe der Studentenseele (1939)
Himmel und Hölle (1941)
Anton Špelec, ostrostřelec (1932)
Jiří Šlitr
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Zuzana je zase sama doma (1961) (Fernsehfilm)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Bohuš Záhorský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Josef Hlinomaz
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Limonaden-Joe (1964)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Václav Trégl
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Vladimír Menšík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Theodor Pištěk
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Škola základ života (1938)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Der Stationsvorstand (1941)
Jan Libíček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Baron Münchhausen (1961)
Ladislav Pešek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Weg in die Tiefe der Studentenseele (1939)
Tři na lavičce (1978) (Fernsehfilm)
Jan Pivec
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Malér (1965) (Fernsehfilm)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Josef Kemr
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Ada Goll
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Rudolf Hrušínský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Die Volksschule (1991)
Weg in die Tiefe der Studentenseele (1939)
Zdeněk Podskalský st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kurzgeschnitten (1980)
Hussitenritt (1963)
Věra Ferbasová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dnes naposled (1958)