Život a doba soudce A. K. - Série 1 (2014) (Staffel)
Drehbuch:
Zdeněk ZapletalKamera:
Petr KoblovskýMusik:
Petr MarekBesetzung:
David Švehlík, Daniela Kolářová, Jiří Bartoška, Marek Daniel, Jitka Čvančarová, František Němec, Andrea Buršová, Jan Bidlas, Petr Jeništa, Lucie Trmíková, Pavla Beretová, Agáta Zimová (mehr)Besetzung
David Švehlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Marek Daniel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jitka Čvančarová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Andrea Buršová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Jan Bidlas
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Petr Jeništa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Lucie Trmíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Pavla Beretová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Agáta Zimová
Tschechien
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Dokonalý svět (2010) (Serie)
Jan Jakub Ryba
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Tomáš Kořének
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Jiří Untermüller
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Milan Hloušek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Hanuš Bor
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Kristýna Badinková Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Dana Sedláková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Simona Prasková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)