Mitwirkende
Oldřich Kaiser
Tschechoslowakei
Beste Filme:
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jiří Lír
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Der Leichenverbrenner (1968)
Laďka Kozderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Der fesche Hubert (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (Fernsehfilm)
Stella Zázvorková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Kolya (1996)
Josef Větrovec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Josef Bláha
Jugoslawien
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Hana Zagorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (Konzert)
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Dagmar Havlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Luděk Kopřiva
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mein Herr, Sie sind eine Witwe (1970)
Signum laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (Fernsehfilm)
Miloslav Šimek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert) - Moderator
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Luděk Sobota
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)
Jiří Korn
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Mamzelle Nitouche (1977) (Fernsehfilm)
Josef Dvořák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Ivan Mládek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Yvetta Simonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Milan Chladil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Tři krtci pod Prahou (1974) (Fernsehfilm)
Waldemar Matuška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Limonaden-Joe (1964)
Alle guten Landsleute (1968)
Olga Blechová-Matušková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Feuerwehrball (1967)
Morgen legen wir los, Liebling (1976)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (Konzert)