Svatby v Benátkách - Série 1 (2014) (Staffel)
Regie:
Ján SebechlebskýDrehbuch:
Lucie KonečnáKamera:
Jakub KolářBesetzung:
Petra Hřebíčková, Martin Kraus, Alice Bendová, Filip Blažek, Ondřej Veselý, Alena Vránová, Ladislav Potměšil, Hana Gregorová, Jiří Dvořák, Petr Kostka, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová (mehr)Besetzung
Petra Hřebíčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Martin Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Ondřej Veselý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Alena Vránová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Ladislav Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Jiří Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Petr Kostka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Lenka Zahradnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Miroslava Pleštilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Dana Špilauer Verzichová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Oldřich Vízner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Anna Kotlíková
Tschechien
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Maharal - Tajemství talismanu (2007) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Daniel Margolius
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Petr Vodička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rédl (2018) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Jiří Maryško
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Kateřina Bohatová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Horákovi (2006) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Martin Matejka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)