Tschechien,
2022, 7 h 31 min
(Minutenlänge: 55–59 min)
Stoffentwicklung:
Jaroslav SoukupRegie:
Jaroslav SoukupKamera:
Vladimír HolomekBesetzung:
Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Matěj Dadák, Zdeněk Palusga, Jan Monczka, Jaroslava Stránská, Michal Holán, Jana Boušková, Taťjana Medvecká, Dagmar Čárová, Petra Martincová (mehr)Folgen(8)
-
Útěk do Tarify (S04E01)
-
Žena se širokým srdcem (S04E02)
-
Muž, který vyrovnal účet (S04E03)
-
Posel ze světa mrtvých (S04E04)
-
Mrtví do hospody nechodí (S04E05)
-
Peníze na střeše (S04E06)
-
Nešťastný vrah (S04E07)
-
Případ neznámé ženy (S04E08)
Besetzung
Kryštof Rímský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Tomáš Kobr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (Serie)
Vladimír Kulhavý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Černí andělé (2001) (Serie)
Hunters (2020) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Martin Matejka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Vlasta Žehrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Eva Reiterová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jahody na stéble trávy (1984) (Serie)
Ein starkes Team (1994) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Aleš Balda
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Patriot (2015) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Janusz Hummel
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Jakub Koudela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Veronika Bellová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A Small Light (2023) (Serie)
Children of Dune (2003) (Serie)
Revelations (2005) (Serie)
Barbora Zychová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Das Boot (2018) (Serie)
Pod hladinou (2023) (Serie)
Sára Korbelová
Tschechien
Beste Serien:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Natálie Vyhlídalová
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (Serie)
Janusz Kaczmarski
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Jana Lieskovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Policie Modrava (2011) (Serie)
Dr. Ema (2014) (Serie)
Druhý dych (2011) (Serie)
Petr Semerád
Beste Serien:
Hunters (2020) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Whiskey Cavalier (2019) (Serie)
Jiří Böhm
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Boot (2018) (Serie)
World on Fire (2019) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Dana Jaceková
Beste Serien:
Policie Modrava (2011) (Serie)
Richard Trsťan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Iveta Jiřičková
Tschechoslowakei