Inspektor Max
Regie:
Petr NikolaevKamera:
Peter KelíšekMusik:
Michal PavlíčekBesetzung:
Juraj Kukura, Robert Hájek, Mary Bartalos, Tereza Brodská, Igor Bareš, František Němec, Tereza Kostková, Linda Rybová, Marian Roden, Pavel Batěk, Zuzana Pillmann, Kajetán Písařovic, Martin Sláma (mehr)Besetzung
Juraj Kukura
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Via Mala (1985) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Robert Hájek
Tschechoslowakei
Mary Bartalos
Slowakei
Beste Serien:
Výnimočná Nikol (2022) (Serie)
Inspektor Max (2018) (Serie)
Aféry (2010) (Serie)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Igor Bareš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Tereza Kostková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Linda Rybová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Národní házená (2022) (Serie)
Marian Roden
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Pavel Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Zuzana Pillmann
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Knightfall (2017) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Kajetán Písařovic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Martin Sláma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Miroslav Babuský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Pouť (2018) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Barbora Balková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
Inspektor Max (2018) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Zdenka Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Anděla Blažková
Beste Serien:
Inspektor Max (2018) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Michal Pazderka
Tschechien