Regie:
Jaroslav FuitKamera:
Aleš HartMusik:
Karel HavlíčekBesetzung:
David Matásek, Igor Orozovič, Ondřej Pavelka, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Petr Vršek, Jiří Laštovka, Marika Šoposká, Ondřej Kavan, Ivan Urbánek (mehr)Folgen(8)
-
Manželský trojúhelník (S03E01)
-
Ve jménu otce (S03E02)
-
Do střehu! (S03E03)
-
Čeština pro začátečníky (S03E04)
-
Samí zrádci (S03E05)
-
Jed v srdci (S03E06)
-
Šikana (S03E07)
-
Odpuštění (S03E08)
Besetzung
Claudia Vašeková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A Small Light (2023) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (Serie)
David Punčochář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Natálie Halouzková
Tschechien
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Barbora Mudrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Allmen (2017) (Serie)
Tereza Rychlá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Polda (2016) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Jakub Slach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ivo Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Marek Pospíchal
Sowjetunion
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Eva Leimbergerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Václav Vašák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Matouš Rajmont
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Duch (2022) (Serie)
Modré stíny (2016) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Lukáš Kofroň
Tschechien
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Milena Šajdková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wolfgang A. Mozart (1991) (Serie)
Zrádci (2020) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Jitka Schneiderová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Kristýna Janáčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Petr Buchta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Kateřina Kráľovská Steinerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Zuzana Pillmann
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Knightfall (2017) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Zuska Velichová
Beste Serien:
Polda (2016) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)