Regie:
Jaroslav FuitKamera:
Aleš HartMusik:
Karel HavlíčekBesetzung:
David Matásek, Igor Orozovič, Vladimír Polívka, Ondřej Pavelka, Lenka Vlasáková, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Mário Kubec, Zdeněk Vencl, Jan Chudý (mehr)Staffel(6) / Folgen(64)
Besetzung
Monika Zoubková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Filip Rajmont
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Draculův švagr (1996) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Banáni (2023) (Serie)
Tereza Gübelová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Dagmar Zázvůrková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Miroslav Pánek
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Klára Suchá
Tschechoslowakei
Lucie Zedníčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Pavel Doucek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Vlasta Žehrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Libor Jeník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Kajetán Písařovic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Petr Vydra
Tschechoslowakei
Jan Teplý ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Alexej Pyško
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Lucie Vojtová
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Carnival Row (2019) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Stanislav Gerstner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Eva Novotná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Tomáš Dianiška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Miroslav Kumhala
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)