Musik:
Ondřej BrousekBesetzung:
Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Petr Nárožný, Anna Polívková, Jitka Schneiderová, Marie Málková (mehr)Folgen(12)
-
Osamělý mrtvý muž – 1. část (E01)
-
Osamělý mrtvý muž – 2. část (E02)
-
Poslední pád mistra Materny – 1. část (E03)
-
Poslední pád mistra Materny – 2. část (E04)
-
Denár v dívčí dlani – 1. část (E05)
-
Denár v dívčí dlani – 2. část (E06)
-
Znamení lyry – 1. část (E07)
-
Znamení lyry – 2. část (E08)
-
Na dosah ruky – 1. část (E09)
-
Na dosah ruky – 2. část (E10)
-
Bláznova smrt – 1. část (E11)
-
Bláznova smrt – 2. část (E12)
Besetzung
Milan Šteindler
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Lucie Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Území bílých králů (1991) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Oldřich Kaiser
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Podivuhodné příběhy Šimona a Penelopky (1989) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Alena Šeredová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Chantal Poullain
Frankreich
Beste Serien:
Kapitán Exner (2017) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Dokonalý svět (2010) (Serie)
Hanuš Bor
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Tereza Hof
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Antonín Hardt
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Jitka Čvančarová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Vladimíra Erbová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Martin Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Markéta Hrubešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Die Abenteuer des jungen Indiana Jones (1992) (Serie)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Monika Timková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyšehrad (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Roman Štolpa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Oldřich Vízner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Valérie Zawadská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)