Tschechien,
2017, 11 h 1 min
(Minutenlänge: 55–56 min, Alternativ 6x80 min)
Musik:
Ondřej BrousekBesetzung:
Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Petr Nárožný, Anna Polívková, Jitka Schneiderová, Marie Málková (mehr)Folgen(12)
-
Osamělý mrtvý muž – 1. část (E01)
-
Osamělý mrtvý muž – 2. část (E02)
-
Poslední pád mistra Materny – 1. část (E03)
-
Poslední pád mistra Materny – 2. část (E04)
-
Denár v dívčí dlani – 1. část (E05)
-
Denár v dívčí dlani – 2. část (E06)
-
Znamení lyry – 1. část (E07)
-
Znamení lyry – 2. část (E08)
-
Na dosah ruky – 1. část (E09)
-
Na dosah ruky – 2. část (E10)
-
Bláznova smrt – 1. část (E11)
-
Bláznova smrt – 2. část (E12)
Besetzung
Anežka Rusevová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jiří Bábek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Štěpán Kozub
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Vojtěch Vondráček
Tschechien
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Barbora Mošnová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Černé vdovy (2019) (Serie)
Hana Seidlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Antonie Talacková Barešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Karel Čepek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Dominika Býmová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Stanislava Jachnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Karel Petrůj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Jana Kotrbatá
Tschechien
Beste Serien:
Osada (2021) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Tereza Režnarová
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Bohuslav Hrdlička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vedlejší produkt (2024) (Serie)
Marek Šmejkal
Beste Serien:
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Josef Rajchl
Beste Serien:
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Pavel Pavlovský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Vít Levinský
Beste Serien:
Rédl (2018) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)