Modrý kód - Série 2 (2017) (Staffel)
Regie:
Jaromír PolišenskýKamera:
Jan MatiášekMusik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Podzimková, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Adam Kraus, Лилиан Малкина, David Gránský, Sandra Nováková, Kristýna Petráková, Aleksandr Minaev (mehr)Besetzung
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Eva Podzimková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Adam Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Лилиан Малкина
Estland
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Sandra Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Kristýna Petráková
Beste Serien:
Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (2021) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Jedna rodina (2022) (Serie)
Aleksandr Minaev
Sowjetunion
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Tomáš Karger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Michaela Dittrichová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Filip Cíl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Docent (2023) (Serie)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Radek Jiříček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)