Modrý kód - Série 3 (2018) (Staffel)
Regie:
Lukáš BucharKamera:
Jakub CísařMusik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Tomáš Měcháček, Ondřej Rychlý, Marika Procházková, Eva Salvatore Burešová, David Gránský, Jakub Štěpán, Jan Urban, Otmar Brancuzský, Radek Jiříček (mehr)Besetzung
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Tomáš Měcháček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Marika Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Otmar Brancuzský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Radek Jiříček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Barbora Vacková
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lucie Kožinová
Beste Serien:
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (Serie)
Anastasia Chocholatá
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Naďa Vinecká
Beste Serien:
Single Man (2017) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Dana Novák Pešková
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Hvězdičky (2018) (Serie)
Bára Fišerová
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Strom pohádek (1987) (Serie)
Josef Kubáník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)