Tschechien,
2024, 14 h 15 min
(Minutenlänge: 45 min)
Folgen(19)
-
Mimo zákon 1 (S08E01)
-
Mimo zákon 2 (S08E02)
-
Smrt na hedvábné stezce (S08E03)
-
Blok (S08E04)
-
Smrt v nabídce (S08E05)
-
Svázaný král (S08E06)
-
Sám proti mafii (S08E07)
-
V utajení 1 (S08E08)
-
V utajení 2 (S08E09)
-
Pro Lídu (S08E10)
-
Vedlejší účinky (S08E11)
-
Temná triáda (S08E12)
-
Královna (S08E13)
-
Grafoman (S08E14)
-
Ježíš žije! (S08E15)
-
Pod povrchem (S08E16)
-
Šalali (S08E17)
-
Sousedka (S08E18)
-
Máš na to! (S08E19)
Besetzung
Petr Kolman
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Andrea Berecková
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Alexej Pyško
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Čeněk Koliáš
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Marta Dancingerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Petr Motloch
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Eva Vrbková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Štěpánka Todorová
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Tom Brenton
Tschechien
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Lukáš Křišťan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Lukáš Mottl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Jakub Gottwald
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Tomáš Stopa
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Delukse (2019) (Serie)
Klára Pollertová-Trojanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Renata Visnerová-Prokopová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Lucie Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Tomáš Weber
Beste Serien:
Iveta (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Samuel Teicher
Beste Serien:
Pán profesor (2020) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
David Punčochář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Denisa Licková
Tschechien
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Hlava Medúzy (2021) (Serie)